Chladiarenský a mraziarenský kontajner

Kontajner pre mrazenie a chladenie.

Stála teplota. Vysoký pomer využitia elektrickej energie. Preprava a skladovanie. Predaj a prenájom. Úprava priamo pre vás. Aké iné riešenie ešte potrebujete?

Jednoduchosť. Zvládne to každý.

Žiadna zložitá obsluha. Stačí chvíľka a už ho viete ovládať. A ak si aj napriek tomu neviete poradiť, stačí zavolať nášmu odborníkovi.

Rozsah teplôt, ktoré je ťažké nevyužiť

Potrebujete chladiť alebo mraziť? A čo keby ste mohli oboje? Vďaka chladiarenským a mraziarenským kontajnerom môžete behom chvíle nastaviť teplotu od – 25°C až do + 25°C, rovnako ako u mrazničiek a chladničiek. Teplota v mraziarenskom kontajneri je stála, takže viete, že keď sa vrátite, tovar bude v perfektnom stave.

Rozmery kontajnerov záležia len na vás

6 alebo 12 metrov dlhý (28 a 57 m3). Šírka a výška sú v podstate rovnaké- približne 2,5 m. Existuje aj špeciálny kontajner High Cube (objem až 68 m3). Ten má všetky vlastnosti mraziarenského kontajneru, ale je vyšší- meria skoro 3m.

Nízka spotreba

Najefektívnejšia odpoveď na narastajúce ceny energií. Časom preverená spoľahlivosť. Ponúka nevídané riešenie na zníženie spotreby energie a zároveň zníženie emisií CO2. Micro-link 3 vám poskytne spoľahlivosť a presnosť tej najmodernejšej technológie.

Definícia jednoduchého mrazenia a chladenia

S kontajnerom vás už nebude trápiť zložité a časovo náročné skladovanie tovaru, ktorý potrebuje byť chladený či mrazený. Je len na vás, ako dlho tovar v mraziarenskom kontajneri bude. Preprava už nie je nepríjemný problém, ktorý treba u mrazničiek a chladničiek zložito riešiť. Váš tovar vôbec neopustí kontajner a pritom ho môžete poslať aj na druhú stranu sveta. Záleží len na vás.

Katalóg našich kontajnerov>>

mraziciskladovaciprepravni